TONSES Elektronik & Güvenlik
 
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Keşif Türünü Seçiniz:
Şehir Seçiniz:
Güvenlik Numarası: This Is CAPTCHA Image
 
Tonses Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti., Aselsan Net Haberleşme Sistemleri Tic. Ltd. Şti.'nin Telsiz ve Alarm Güvenlik Sistemleri Yetkili Bayii ve Servisi; Zer Elektronik A.Ş.'nin Ege Bölge Distribütörü; Aspilsan A.Ş.'nin Yetkili Satış Bayii olarak hizmet vermektedir.

Aselsan Net

Zer

Aspilsan

1993 yılından beri Aselsan bayisi olarak hizmet veren ve her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi prensip  edinmiş  olan Firmamız, tecrübelerine teknik bilgi ve birikimlerini de katarak; 

Bayraklı Ankara Caddesi üzerinde açılan yeni şubemizde,01.12.2009 tarihinden itibaren ,“ZER ELEKTRONİK”  (Siren Anons  Sistemi ve Tepe  Lambaları)  Ege Bölge Distribütörü olarak  da  hizmet vermeye başlamıştır.


 

Zer Elektronik Ege Bölge Distribütörü olarak; ilkelerimizden ve müşteri  memnuniyetinden  ödün  vermeden  sizlerin  de  destek  ve katkısıyla bu konuda da sektörün  en iyisi olacağımıza inanıyoruz.

Elde ettiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi, deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize  aktarmak  ve  memnuniyetinizi  sağlamak  başlıca hedefimizdir.

Firmanız için gereken her türlü tepe lambası ve siren anons sistemi ihtiyacınızı karşılamaktan ve teknik destek vermekten mutluluk duyarız.


Ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz:

Siren-Anons ve Tepe Lambaları

 


TONSES Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Kazım Dirik Mah. 283 Sokak No.18/3 Bornova – İZMİR
Telefon: 0 (232) 348 34 34 - 445 03 33 (PBX) - Faks: 0 (232) 445 40 57 e-posta: info@tonses.com.tr