Haberler & Duyurular
Aselsannet GT-73 POC GSM Tabanlı Hücresel Telsiz

Aselsannet GT-73 POC GSM Tabanlı Hücresel Telsiz

POC Bas konuş telsizler GSM tabanlı altyapısı sayesinde (mobil şebeke erişimi ile) Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinde görüşme imkanı sağlamaktadır.

Cihazla birlikte verilen M2M data sim kart ile GSM şebekeleri üzerinden haberleşme sağlar. Sistem cep telefonu mantığıyla çalışır. Cihaz GPS konumunu anlık olarak algılamaktadır. Bu sayede merkezi yazılım ve harita üzerinden cihazın konumu da anlık takip edilebilmektedir.

Farklı telsiz cihazları için farklı arama öncelikleri belirleyebilirsiniz. Yönetici veya belirlenen herhangi bir kullanıcı konuşma yapmak istediğinde tüm konuşmalar kesilir ve o kullanıcı konuşmaya başlar.

Yüksek ses çıkış gücü sayesinde, konuşmaları rahatlıkla duyabilirsiniz. LED ekranı sayesinde işlemlerinizi cihaz üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Daha uzun süreli konuşma imkanı…

4000 mah. yüksek kapasiteli batarya, daha uzun süre konuşma imkanı sağlar. Özellikle lojistik firmaları ve taksi durakları başta olmak üzere, uzun mesafe ve şehirler arası hatta ülkeler arası görüşme yapmak isteyen kullanıcılar için Aselsannet GT-73 POC ideal bir üründür.

Paylaş :
Kategoriler
Son Gönderiler
Arşivler