Hakkımızda

Biz kimiz

Kasım 1993 tarihinde; Haberleşme, CCTV ve Güvenlik sektörlerindeki deneyim ve birikimlerini bir araya getirerek kurulan Tonses Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ASELSANNET Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Ege Bölge Satış Bayisi ve Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.

Fimamız 01.12.2009 tarihinden itibaren ,“ZER ELEKTRONİK” (Siren Anons Sistemi ve Tepe Lambaları) Ege Bölge Distribütörü olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Zer Elektronik Ege Bölge Distribütörü olarak; ilkelerimizden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sizlerin de destek ve katkısıyla bu konuda da sektörün en iyisi olacağımıza inanıyoruz.

Elde ettiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi, deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize aktarmak ve memnuniyetinizi sağlamak başlıca hedefimizdir.

Firmamız; son tüketiciye Telsiz Haberleşme Sistemleri, Soygun ve Yangın Alarm Güvenlik Sistemleri, CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Araç Takip Filo Yönetim Sistemleri, Kablosuz Ses Yayın Sistemleri, Siren-Anons ve Tepe Lambası Sistemleri ile ilgili her boyuttaki proje ve taahhüt hizmetlerini vermektedir. 

Ayrıca kurum ve kuruluşlar için, (KGYS) Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri kurulum ve bakım onarım,  (EBİS) Elektronik Beton İzleme Sistemleri kurulum ve bakım onarım, Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Kapalı Devre Kamera Sistemi kurulum ve bakım onarımları ile otoyol ücret toplama sistemleri kurulum ve bakım onarım faaliyetlerini yürütmektedir.

Hizmetlerimiz arasında satış, montaj, bakım-onarım (teknik servis) hizmetleri bulunmaktadır.

Firmamızın temel prensibi; projelendirme, servis, bakım-onarım desteği ile; elektronik güvenliğin ve otomasyonun söz konusu olduğu her alanda çağdaş teknoloji ve yöntemlerle hizmet üretmektir.

Misyonumuz

Kurum, kuruluş ve son kullanıcıların teknolojik ve/veya sistem entegrasyonu gerektiren ihtiyaçlarını karşılayacak faaliyetleri planlayarak yürütmek,
pazara yeni ürün ve çözümler sunmak ve bu konularda müşteri memnuniyetini sağlamaktır.​​

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetin kalitesi ile dürüst ve güvenilir firma imajını, sürdürülebilir büyümesi ile bütünleştirerek, piyasaya entegre, çevreye ve insana duyarlı firma olmaktır.

Değerlerimiz

  • Güvenilir Olmak
  • Doğru ve dürüst olmak
  • Kaliteli hizmet vermek
  • Yenilikçi olmak
  • Sonuç odaklı olmak
  • Çevreye ve insana duyarlı olmak
  • Şeffaf olmak

Neler Yapıyoruz ?

Proje Hizmetleri

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi, Otoyol Ücret Toplama Sistemleri, Elektronik Beton İzleme Sistemleri, Bina Kimlik Sistemleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri vb. projelerin kurulum-montaj ve devreye alma işlemlerini yapmaktayız.

Teknik Servis

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin arıza tespit ve bakım onarımları, deneyimli teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Onarımı yapılan ürünler gerekli testlerden geçtikten sonra teslim edilmektedir.

Pazarlama ve Satış

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bayisi olduğumuz Aselsannet , Aspilsan, ZER ve Mobiliz ürünlerinin pazarlama ve satışlarını yapmaktayız.

Montaj ve Kurulum

Soygun ve yangın alarm sistemleri, CCTV kapalı devre kamera sistemleri, tepe lambası ve siren anons sistemleri, ses yayın sistemleri, araç takip sistemleri vb. sistemlerin montaj ve kurulumlarını yapmaktayız.