GT-73 BAS – KONUŞ

Aselsannet’in piyasaya sunmuş olduğu bas konuş el telsizi ile mobil şebeke üzerinden Türkiye’nin her yerinden telsiz görüşmesi yapabilirsiniz.
Size cihazla beraber verilecek olan 2M2 data simkart ile GSM şebekeleri üzerinden haberleşme sağlanmaktadır.

SKU REF. LA-3553-1-1 Category
Share

Aselsannet’in piyasaya sunmuş olduğu bas konuş el telsizi ile mobil şebeke üzerinden Türkiye’nin her yerinden telsiz görüşmesi yapabilirsiniz.
Size cihazla beraber verilecek olan 2M2 data simkart ile GSM şebekeleri üzerinden haberleşme sağlanmaktadır.
Sistem tıpkı bir cep telefonu mantığı gibi çalışır.
GSM şebekelerinin faal olduğu her yerde sağlıklı bas konuş telsiz haberleşmesi sağlanabilmektedir.
Marmara iletişim satış ve servis güvencesiyle güvenle satın alabilirsiniz.
Cihaz GPS konumunu anlık olarak algılamakta olup, bu sayede merkezi yazılım ve harita üzerinden cihazın konumu da anlık takip edilebilmektedir.
LED Uyarı Göstergesi sayesinde ise; Uyarı ışığı SIM kartı, PIN, Almada, Ses kayıtları İndirmede veya Oynatmada, Beklemede, Özel Çağrı ya da Dubleks Çağrı kurulduğunda farklı renklerde yanarak uyarmaktadır. Network bağlantısının kurulmadığında, sinyal zayıf olduğunda ya da sunucuya kaydedilmediğinde veya kayda geçirdiğinde yanıp söner. Daha fazla detayı bas konuş telsiz kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.
Kullanıcı Belirleme; Farklı telsiz cihazları için farklı arama öncelikleri belirleyebilirsiniz. Yönetici veya belirlenen herhangi bir kullanıcı konuşma yapmak istediğinde tüm konuşmalar kesilir ve o kullanıcı konuşmaya başlayacaktır. Ayrıca; istendiğinde kişiye veya gruba özel çağrı yapılabilmektedir.
Harici Şarj Kolaylığı; Cihaz bataryasını harici olarak kablo ile şarj edebilirsiniz. Cihazın yan kısmında bulunan USB girişi sayesinde cihazınızı USB şarj adaptörü ile kolayca şarj edebilirsiniz. Telsiz şarj süresi en az yaklaşık 6 saat olmalıdır. Aslında en güzel kullanım şekli cihazı gece şarja koyup sabah alıp gün içerisinde kullanmaktır.
Yüksek Ses Çıkış Gücü; Yüksek güçte hoparlör sayesinde konuşmaları rahatlıkla duyabilirsiniz. Telsizde bulunana ses potaansiyometresi ile telsizinizin sesini bulunduğunuz ortama göre ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.
Sesli Uyarı özelliği; Kanal bağlantıları /Grup eklemeleri yapıldığında veya çıkarıldığınızda sesli uyarı vermektedir.
Harici Mikrofon/Hoparlör Jakı ile Harici olarak kulaklık-mikrofon takarak konuşabilirsiniz. Zetcom kulaklık mikrofon kullanarak telsizinizi kulaklık mikrofon ile kullanabilirsiniz. Bu sayede telsizden çıkan sesi sadece siz duyarsınız özellikle telsiz sesinin duyulmasının istenmediği zamanlarda kulaklık mikrofon kullanılmaktadır.
Kemer Klipsi Paket içerisinde gelen kemer klipsi ile belinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle zetcom kulaklık mikrofon kullandığınız zaman telsizin belinizde olması kullanım rahatlığı sağlamaktadır.
Açma-Kapama / Ses Düğmesi; Tek pot düğmesi ile cihazı açabilir ve sesi istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz.
Profesyonel Ön Görünüm baskonuş telsizinizin görünümü tıpkı bir profesyonel telsiz görünümünde olup cihaz IP 54-55 toz ve su geçirmezlik standardına haizdir.
Profesyonel cihaz görünümü ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanım imkanı bulunmaktadır.
4000 mAh yüksek kapasiteli batarya ile 4000 mAh batarya sizlere cihazı uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır.
Özellikle lojistik firmaları başta olmak üzere uzun mesafe ve şehirlerarası ve hatta ülkeler arası görüşme yapmak isteyen kullanıcılar için ideal bir bas konuş el telsizidir. Ürünle ilgili soru ve istekleriniz için lütfen yetkili satıcısı ve servisi olduğumuz aselsan net baskonuş el telsizleri ile ilgili isteklerinizi bize bildiriniz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GT-73 BAS – KONUŞ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir